Історико–краєзнавчий музей

Історико–краєзнавчий музей села Великовеселе, що знаходиться в Великовеселівській загальноосвітній школі, є центром національно – патріотичного виховання.

Новий імпульс в роботі було зроблено ще в 1989 році, коли відзначалось 200- річчя заснування села Великовеселе. Саме в цих роках почалась активна пошукова робота.В музеї розміщено матеріали, які висвітлюють історію села з часів його існування – 80-ті роки ХVІІІ ст. і по сьогодення. Зібрано 280 експонатів.Радою музею проводяться вечори, ранки, зустрічі, екскурсії, розроблено сценарії заходів на краєзнавчу тематику. До Ради історико-краєзнавчого музею входять учителі та учні: Московчук О.О., Коханюк О.В., Коханюк Т.М., Спотар Н.В., Латій О., Коханюк В., Коханюк О., Баранов М.

Мета діяльності музею полягає у залученні молодого покоління до вивчення, дослідження, збереження та популяризації історико-краєзнавчої спадщини свого народу, рідного краю; у формуванні освіченої творчої молодої особистості, сприянні розбудови національної системи освіти як найважливішої ланки виховання свідомих громадян України, забезпеченню духовної єдності поколінь, призначений для вивчення, збереження та використання пам’яток природи, матеріальної і духовної культури. В музеї зібрано матеріали та створено експозиції:

Попереду нові дослідження, нові розповіді, нові експонати тощо…
Історія народу невичерпна. Пам’ять має жити у віках та в нашій пам’яті повік.

Керівник музею: Московчук Олена Олександрівна. Режим роботи: щоденно 8:00-15:00. Адреса: вул. Шкільна 29, село Великовеселе, Врадіївський район, Миколаївська область, школа №1. Телефон: +380 (5135) 9-45-29, Email: mockow@ukr.net

https://chouprojects.com/top-online-mail-order-marijuana-mom-dispensaries-canada/